PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680342}

Ted 2

6,2 113 898
ocen
6,2 10 1 113898
4,2 12
ocen krytyków
Ted 2
powrót do forum filmu Ted 2

Nie chce zdradzać za wiele szczegółów, ale własnie byłem na Ted2. Zajebisty po prostu. Moim zdaniem lepszy od jedynki. Po obejrzeniu dwójki odniosłem wrażenie że jedynka była tak naprawdę opowieścią o Johnie, chłopcu, który posiada żywą maskotkę. W dwójce twórcy rozwinęli skrzydła i skupili się w całości na Tedzie, John jest tylko dodatkiem, bardzo ważnym ale dodatkiem. Bałem się, że Amanda Seyfried nie da rady dorównać postaci granej w jedynce przez Mile Kunis, ale wyszło świetnie. Postać którą gra Amanda, jest świetna i spokojnie dorównuje Kunis (może nawet ja przebija), [SPOILER] Gdy na początku filmu usłyszałem, że John rozwiódł sie z Lori, byłem lekko zawiedziony, bo to oznacza że ona już nie powróci (w ewentualnej trójce), ale potem z tej sytuacji zrobili tyle świetnych gagów, że ostatecznie ciesze się że tak nawet wyszło. Amanda spokojnie nadrabia. Liam Neeson - no kur..a 2 minuty na ekranie i robi miazgę (no może nie dosłownie bo masakruje słowem i komizmem, ale jest świetnie). Ogólnie cała historia jest świetna, gagi i skecze zajebiste, nic tylko polecić. A no i Morgan Freeman - tez świetna postać :D Polecam polecam i czekam na trójeczkę ( mam nadzieje). To oczywiście moja opinia, czekam na wasze. Jak już w Polce wejdzie do kin :D

xatt1975

Dzięki, uwzględnię Twoje marzenia przy okazji.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
AchitofelGilonita

Ciekawe jak bez finansowania z Kremla sobie poradzą niektóre radykalne organizacje z okolic falangi :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
AchitofelGilonita

Test:
rozpoznaj opcję polityczną po JEDYNYM podejmowanym temacie :)

azazel_913

A poza wyzwiskami, możesz odpowiedzieć coś w kwestii filmu?

ocenił(a) film na 6
hyrkan

o tedzie 2 pewnie co chcesz wiedzieć ?

azazel_913

Dlaczego dałeś 8, jakie znasz komedie o porównywalnym humorze, jakie znasz i lubisz komedie inteligentne, czy możesz podać przykład śmiesznego momentu z tego filmu (najlepiej niech to będzie humor który masz za inteligentny), czy uważasz że gdy ktoś nie lubi Teda 2 to jest arystokratą?

ocenił(a) film na 6
hyrkan

uważam że ktoś jest arystokratą jak mówi że humor w tedzie 2 jest niesmaczny
co do reszty pytań to chyba ci na nie nie odpowiem, na naukę u ciebie już za późno, a książki raczej nie piszesz
a właśnie czyżbyś potrzebował więcej czasu na myślenie(odpowiedziałeś po 3 godzinach), czy może kółko zainteresowań ?

azazel_913

Przepraszam, mam trochę różnych zajęć poza tym forum i nie będę odpisywał od razu.
Czy odpowiedzi udzielasz tylko gdy ktoś pisze książkę?

azazel_913

Czy znasz jeszcze inne kryteria bycia arystokratą?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
xatt1975

A będziesz wtedy grzeczny?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
AchitofelGilonita

:D Dzięki, przez pewien czas nie gadałem z prawakami i zapomniałem, jaki w stosunku do nich jestem prymitywny :D

ocenił(a) film na 4
hyrkan

bardzo dobrze, że nie gadałeś z ludźmi prawymi - po co mamy rzucać perły przed - lewackie - wieprze!

AchitofelGilonita

To znakomicie wyjaśnia, dlaczego w internetach nie ma żadnych rozsądnych wypowiedzi prawaków. Po prostu prawica chroni swoje mądrości i nie udostępnia ich innym. NIGDY. :)

azazel_913

Piszesz, że odpowiesz, a jak potem dostajesz kilka pytań, to nie odpisujesz. Nie ma to jak człowiek słowny. ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
azazel_913

Ależ masz cele ambitne. Zgnoić. :) Będziesz zatem dopadał ludzi piszących z treścią i sugerował im, że są głupsi niż jakiś analfabeta, który ich właśnie wyzywa? Biedacy.

Ta seria nietrafionych dywagacji to spreparowana na bieżąco, czy układałeś ją dłużej i kopiujesz tylko?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
azazel_913

Poważnie uważasz, że ktoś pisze na forum, żeby tu robić karierę przy ludziach o wyższej inteligencji? :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
azazel_913

Mam takie pytanie, choć pewnie nie odpowiesz. Na jakiej podstawie uważasz, że masz inteligencję wystarczającą, by się nie starać o opiekuna niepełnosprawnych?
Co świadczy o tym, że w ogóle dociągasz do normy, nie mówiąc już o sugerowaniu, że kogoś przewyższasz?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
azazel_913

A mogę wiedzieć, co rozgryzłeś? :) Ukrywałem coś?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
xatt1975

Dzięki za dowód.

azazel_913

Nie jest prawdą, że tylko zadaję pytania. Rzeczywiście, gdy mam dobry humor uśmiecham się do lustra.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
xatt1975

Niedługo ta kopiowana wypowiedź będzie stanowić powyżej połowy wszystkich Twoich wypowiedzi na forum w ciągu 9 lat. :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
AchitofelGilonita

Jak tam idzie wspieranie Putina? Trochę się pokomplikowało, nie?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
xatt1975

9 lat myślenia o filmach i tyle tylko?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
AchitofelGilonita

zmiana konta, ale człowiek ten sam, jak widzę

ocenił(a) film na 5
grzegorzhp

gorszy od 1 prawie połowa filmu sie sondują co wcale nie jest zabawne

grzegorzhp

O wiele lepszy od 1 :D

HLR0211

Zdecydowanie :D Prosta, ale dobra komedyjka :D

grzegorzhp

Żeby się pośmiać chodź trochę trzebaby znać klasyki kina i wiejszosc aktorów. W aumie..gdyby tak codziennie na filmwebie siedziec to samo wchodzi w glowe xd

ocenił(a) film na 7
Kwiatkosiu9801

Było również sporo nawiązań do programów w telewizji USA (FOX TV: "my się zawsze zgadzamy", Jimmy Night itp.), które wydaje mi się są śmieszne tylko dla Amerykanów ;)

grzegorzhp

dokładnie Liam xd

Renegag_filmweb

Moim zdaniem jest lepszy od pierwszej części i polecam zostać w sali kinowej aż skończą się napisy końcowe ponieważ jest mała scena dodatkowa

Iron_Man19

dzięki za info ;D

ocenił(a) film na 7
Iron_Man19

A co tam było?

ocenił(a) film na 6
Iron_Man19

Co było w tej scenie? Śpieszyłem się na autobus i nawet nie pomyślałem, że coś może być.

Surprajs

UWAGA SPOILER!

Neelson wraca pobity do sklepu, odstawia płatki i wychodzi.

ocenił(a) film na 6

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones