PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10043452}

Plan wycieczki

The Family Plan
5,9 3 827
ocen
5,9 10 1 3827
Plan wycieczki
powrót do forum filmu Plan wycieczki

Spoko oceniam na7

ocenił(a) film na 6

Taka 5 ale dodatkowe 2 za brak tej jeb.... poprawności polit. woke itp. Co staje się żadkością, niestety. Ogólnie dobra rozrywka, relaksik

GarOs

RZADKOŚCIĄ jest też poprawna polszczyzna, niestety. Wybacz, ale mnie takie coś razi i muszę się wymądrzać.

tuuupac

A mnie razi, że nastały takie czasy, że trzeba przepraszać, żeby móc debila poprawiać. Jeżeli ktoś nie jest w stanie nauczyć się jak w jego ojczystym języku pisze się np. słowo "rzadkością", to jest po prostu debilem.

Dead__Parrot

zglos do moderatora ;) bo to jest oburzajace taki blat ort. ja nie uzylem znakow interp. pewnie na zawal padniesz z tego powodu tragedia normalnie a co do tworcy tematu to fakt ciezko teraz o film w ktorym poprawnosci nie uswiadczysz :(

ocenił(a) film na 4
GarOs

Eee w tej komedii a Brie i Ceną też nie było poprawności, ale też nie ma tu nic mocnego. Film jest tak do bólu okrutnie oklepany, że to aż boli. Każdy zły zanim kogoś zabije to przez minutę dokładnie opowiada swój plan. Żartów właściwie nie ma, ten finał ciągnie się niemiłosiernie. Te sposoby jak on unika odkrycia prawdy przez rodzinę to są naciągane jak guma w gaciach, wręcz skrajnie głupie. Okrutnie zły pomysł i w dodatku źle wykonany. Monaghan jest kapitalna, ale to za mało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones