Mark WahlbergI

Mark Robert Michael Wahlberg

7,8
57 942 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mark Wahlberg

Przełom w karierze gdy zrobić 45 w łapie i zaczął grać debilne produkcje dla hajsu.

Jinno

przełom? a Strach i Infiltracja?

kokon123

Myślisz że ile dostał za tę rolę? A w infiltracji grał drugoplanową rolę. Daleko mu prawdziwego aktora, coś jak te nasze polskie gwiazdeczki dobrze wyglądające na okładce teletydzień.

Jinno

drugoplanowa ale nominacje do Oskara mial

Jinno

Czlowieku Mark jest czystym przykladem pokazujacym ze od niczego mozna miec wszystko !! Chlopak z getta sam wspiol sie na szczyty, krotko mowiac .. jest tam gdzie ty nigdy nie bedziesz a byl tam gdzie ty zostaniesz na zawsze :P

Sabcio1234

Ahh...ty biedaku, nie pieniądzem i blaskiem fleszów mierzy się ludzi... poza tym nie wiem co to ma wspólnego z tematem.

Jinno

Mógł zostać przy śpiewaniu ale wybrał aktorstwo..uważam że nie jest żle.

Jinno

ahahaha! Przełom w karierze nastąpił gdy Donnie był gwiazdą NKOTB. Pierwszy milion z reklamy CK, które załatwił brat i dokładnie 47cm. Byłem na koncercie Marky Marka w Berlinie gdy występował jako support Snap 1992. Świetne show. Drugi raz "nasze drogi skrzyżowały się" na walce Marka Piotrowskiego w Chicago 1993. Sprzedajny???? Nigdy nie wyrzekł się swoich rasistowskich poglądów mimo, że z tego powodu wycofano ze sprzedaży jego drugą płytę. Przez dwa lata wygrywał castingi ale nie został zatrudniony z obawy przed konsekwencjami konserwatywnych przekonań. Fear, Boogie Nights, The Perfect Storm, Four Brothers, The Departed, Fighter - beztalencie??? Nawet nie wiesz o czym piszesz! I masz prawo do swoich poglądów - pewnie będąc młodym nie posiadasz dystansu do siebie. Bądź cierpliwy to przyjdzie z czasem. Mój rówieśnik nie otrzyma Oscara - choć w pełni zasługuje patrząc na ostatnich "zwycięzców" - bo nigdy nie zmieni poglądów Black & White or Yellow.

wesoly71

MW nie ejst rasista, juz jako Marky Mark nagrywal z wieloma czarnymi, ktorzy byli jego bliskimi przyjaciolmi, co ty bredzisz.

Ashanti84

Finally, on the night of April 8, 1988, he went on a sickening rampage of drug-fuelled racist violence that would cost him his liberty. Then 16, Wahlberg first launched an unprovoked street attack on a middle-aged Vietnamese man named Thanh Lam. Using a large wooden stick, he knocked him unconscious while screaming 'Vietnam f***ing s**t.' A few hours later, he attacked a second Vietnamese man named in the police report as Hoa Trinh, punching him so hard in the face that it was thought he blinded him. When he was arrested, an unrepentant Wahlberg – according to the official police report – boasted proudly about his guilt, and 'made numerous unsolicited racial statements about 'slant-eyed gooks'.

Jinno

Sam curwa śmierdzisz

kunarski

hyba ty

Jinno

Naucz sie pisac po polsku, bo elementarne braki szkolne masz, do tego nielogicznie budujesz zdania, a juz o debilnym przekazie, ktory jest wlasciwie podsumowaniem twojej smutnej osoby nawet nie wspominam :)

Ashanti84

lol, faktycznie, chyba byłem pijany pisząc ten temat, ale mimo wszystko, dziękuję za zwrócenie uwagi i trafne podsumowanie mojej plugawej i nędznej osoby. Dziękuję i pozdrawiam, takich osób potrzebuje ten kraj.

Ashanti84

lol, faktycznie, chyba byłem pijany pisząc ten temat, ale mimo wszystko, dziękuję za zwrócenie uwagi i trafne podsumowanie mojej plugawej i nędznej osoby. Dziękuję i pozdrawiam, takich osób potrzebuje ten kraj.

Jinno

Fajny jesteś!
Porachunki 7 a Harold i Kumar uciekają z Guantanamo 10. O gustach się nie dyskutuje, jednak wnioski można wyciągać.

wesoly71

Można to łatwo uzasadnić. Porachunki po przekręcie(snatch) było dla mnie nudne momentami, a HiK to mistrzostwo w kategorii głupich komedii, więc pozwoliłem sobie na dychę.

Ashanti84

Twoje pisanie po Polsku... Uff wysokie loty i jeszcze ta agresja. RESPECT

wesoly71

Nie uzywam tylko polskich znakow, co nie jest zadnym bledem=. Chciales zgrywac mądrale, a wyszedles na buraka.

Ashanti84

He he

wesoly71

Tez bym się z siebie śmiała na twoim miejscu :)

Ashanti84

Śmiej się śmiej, klaudia aka funkadelic. Zdecyduj się w końcu, czyś facet czy kobieta :))))

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones