Mark WahlbergI

Mark Robert Michael Wahlberg

7,8
57 885 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mark Wahlberg
użytkownik usunięty
sickrabbit

Bardzo przeciętny. Ma twarz zwykłego chłopaka z ulicy.

sickrabbit

tak :). jest ( jak dla mnie ) najprzystojniejszy z " mojej " listy aktorów : 3

Pikasia

Czy masz jakiś ulubiony film z tym aktorem i dlaczego właśnie "Fighter"?

sickrabbit

no Strach lubię , i Fightera też :). hmm. ale dlaczego lubię ten film ? czy dlaczego lubię styl jakim zagrał tam Mark?

sickrabbit

Jak dla mnie jest całkiem, całkiem.

sickrabbit

Według mnie ciacho w "strachu" :p

MelindaG

Właśnie przed chwilą obejrzałam ten film:D

agata003

Nie ty jedna xD Swoją drogą podobał mi się ;)

MelindaG

Mi też...trzyma w napięciu :D

agata003

Dokładnie ;D Ale TV7 ostatnio nadaje takie thillery. Ostatnio oglądałam "Przerwaną ciszę" też spoko. Czekam na następne filmy w tym stylu.

użytkownik usunięty
sickrabbit

Według mnie jest przystojny i to bardzo, ale to też zależy od gustu....jednym będzie się podobał bardziej innym mniej.

sickrabbit

nie. Jak na aktora jest bardzo przeciętny i twarz trudna do zapamiętania. Ale w Holywood potrzebują też takich 'zwyczajnych' aktorów :)

martynique_90

Nie zrozum mnie źle ale to brzmi jakby w Holywood byli tylko piękni i piękne a czesem zdażają się wyjątki. Jest się w Holywoodo bo ma się TALENT :D

sickrabbit

Jest baaaardzo przystojny. ;)

Sasi89

Zgadzam się ;)

sickrabbit

Można by przyrównać do Leonadro DiCaprio, tzn oboje w młodości mieli bardo chłopięcą urodę, uroczą i ujmującą. Z czasem stali się bardziej męscy, ale stracili na uroku. Mimo wszystko Mark nadal jest bardo przystojny, chociaż za czasów "Strachu" dałabym się dla niego pokroić. :)

sickrabbit

nie należy do bardzo przystojnych ale ma w sobie to coś :) jeden z moich ulubionych aktorów !

sickrabbit

Jak dla mnie bardzo przystojny. Bardzo mi się podoba :)

sickrabbit

Moim zdaniem nie należy do najprzystojniejszych "ciach" Hollywood'u, ale jest za to dobrym aktorem.

użytkownik usunięty
sickrabbit

niezły.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones