Mark WahlbergI

Mark Robert Michael Wahlberg

7,8
57 942 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mark Wahlberg

jego sylwetka,wyglad po prostu powala! co nie ?

megan94

tak :) jeden z moich ulubionych aktorów :D

megan94

Dba o siebie i wygląda jak wygląda :D
Do Pain and Gain przypakował na prawdę nieźle.Zawsze był dobrze zbudowany ale teraz to pocisnął.

megan94

Tylu fajnych facetow w POLSCE a ty slinisz sie i masturbujesz z mysla o kims kogo nawet na zywo nie ujzysz...

punisher822_filmweb

To chyba juz nie twoja sprawa co robie i jak myslę.Na forum tylko dzieli sie opiniami,tyle.

megan94

No co ty nie powiesz ;-) zboczuszku

punisher822_filmweb

Piszesz,ze tylu fajnych facetow w polsce ale Ty chyba sie nie wliczasz,prawda? No wlasnie to nie bylo trudne:)

megan94

Uroda i wyglad rzecz gustu sloneczko wiec nie gdybajmy bo moze akurat bysmy sie sobie spodobali ;-) ... A co do WAHLBERGA to zagral w kilku filmach ktore mi szczegolnie zapadly w pamieci. Zagral w duzej liczbie filmow ale najbardziej szanuje go za thriller STRACH, dramat NOSTALGIA ANIOLA, dramat BASKETBALL DIARES i ROCK STAR... I naprawde gdyby mi ktos w roku np.97 powiedzial ze WAHLBERG zostanie znanym hollywoodzkim aktorem nominowanym do oscara(za INFILTRACJE)bym pewnie nie uwierzyl. W filmie STRACH pokazal naprawde wielki talent aktorski a nie zapominajmy ze to byly jego poczatki w hollywood. Bardzo niewielu bylych muzykow zostalo potem wielkimi cenionymi aktorami a jemu sie to udalo podobnie jak J.TIMBERLAKE'owi.

punisher822_filmweb

Co do wyzej wymienionego filmu pt.Strach zgadzam sie z Tobą.Rowniez cenię go za ten film. Szczerze mowiac lubię go i podoba mi sie jego gra aczkolwiek nie bede sie wypowiadac co do filmow jakie ma na koncie gdyz no wielką fanką nie jestem.Natomiast co do jego aparycji uwazam iz mam prawo sie wypowiedzeć.

megan94

Spokojnie kazdy W WOLNYM kraju ma prawo do swego zdania a ze nie jestem kobieta ani gejem wiec nie nagrzewam sie na jego cialo to zrozumiale ;-)... WOLE KOBIECE CIALKO ALE NIE MAM JAKOS ULUBIONEJ AKTORKI LUB TAKIEJ NA WIDOK KTOREJ 'SLINKA MI CIEKNIE'... W obecnym hollywoodzkim showbiznesie jest taka masa seksownych zadbanych ludzi ze ciezko powiedziec kto jest lepszy wizualnie. Wszyscy prawie od jednego chirurga hehehehe

punisher822_filmweb

Dobrze,ze twą dalszą wypowiedz poprzedzilo to poczatkowe zdanie:) No wlasnie prawo ma każdy i trzeba sie z nim liczyc.

punisher822_filmweb

Ona jest "zboczuszkiem"? Chciałbym zauważyć, że to Ty pierwszy zacząłeś taki temat, więc to chyba z Tobą jest coś nie w porządku.

punisher822_filmweb

Zabrzmiało jak zawistny, zazdrosny komentarz, zdradzający niepowodzenie wśród kobiet, poprzez zaniedbany wygląd własny.
Jeśli odpiszesz, że Twa wypowiedź wcale nie wskazywała na tego typu objawy, rzuć okiem na to, co sam wydedukowałeś z wypowiedzi innego użytkownika - tak na przyszłość.

Psychosis7

Smieszny jestes. Nie znasz mnie a bawisz sie w psychoanalizy i oceny. Czlowieku jesli chodzi o wyglad dbam o siebie i swe cialo zapewne bardziej niz ty i jesli udajesz takiego madrego to wiesz dobrze ze powodzenie u kobiet to jest tez pewnosc siebie charyzma i gest i chyba zapomniales ze bywaja tez ludzie niesmiali dla ktorych duzym problemem jest zagadywanie do obcych kobiet. Zanim po raz kolejny bedziesz probowal komus jakies docinki pisac zastanow sie czasem bo ja przynajmniej nie mam zamiaru cie oceniac bo cie nie znam. Widze w Tobie typowego internetowego napinacza ktory ocenia ludzi ktorych nie zna. Zajmij sie soba lepiej wyjdzie ci to na zdrowie maly czlowieczku uwazajacy sie za WIELKIEGO! ;-)

punisher822_filmweb

Odpisałeś dokładnie tak, jak myślałem, że odpiszesz. Widać, iż nie zrozumiałeś mojego ostatniego zdania, które specjalnie napisałem, by zwrócić Twą uwagę na to, jak postąpiłeś z innym użytkownikiem. Poczęstowałem Cię takim samym zachowaniem - ażebyś zrozumiał. Słabo u Ciebie z interpretacją i interpunkcją, przez co ciężko czyta się Twe wypowiedzi.

Zacytuję, bo chyba pominąłeś to, ze względu na zbyt dużą ilość znaków: "Jeśli odpiszesz, że Twa wypowiedź wcale nie wskazywała na tego typu objawy, rzuć okiem na to, co sam wydedukowałeś z wypowiedzi innego użytkownika - tak na przyszłość." Zatem poprzez ostatnią swą wypowiedź, jeszcze bardziej pretendujesz do miana hipokryty. Dla przykładu: "Nie znasz mnie a bawisz sie w psychoanalizy i oceny."

Dziękuję za możność wypowiedzi (następnym razem czytaj kilka razy, ewentualnie proś kogoś o wytłumaczenie).

punisher822_filmweb

Piszesz mu, że ma tego nie robić, choć dokładnie to samo zrobiłeś wyżej ;-)

megan94

No, ma ciało jak posąg Apollina.
Czytałem gdzieś, że to jego brat - Donnie (ten, który zagrał świra w łazience u Bruce'a Willisa w "Szóstym zmyśle") - wciągnął go w świat filmu, bo Mark wcześniej reklamował męskie gacie i nagrywał jakiś biedacki hip-hop. I w ogóle był podobno niezłym zadymiarzem i blisko mu było do dilerki.

Lukas_Art

Tym bardziej dobrze,ze sie odbił od tamtego świata. bardzo dobrze,ze tak sie podziało bo teraz mamy rewelacyjnego i do tego niezwykle apetycznego aktora:)

megan94

Może i jest apetyczny, nie wiem, nie jestem gejem ani biseksem, ale wiem, że laski lubią takich słodkich misiów z ładną pupcią i podniesioną brewką.
Ale aktor z niego, niestety,marny (choć lubię go jako kolesia)

P.S. W "Infiltracji" był świetny).

megan94

siłownia za 2,5 mln $, 10 posiłków dziennie...

dla ogarniających angielski wywiad z Markiem w BBC

http://www.youtube.com/watch?v=7_WVD7pe4aA

megan94

Chłop nieźle zbudowany, szkoda tylko że taki niski :D

BachuPOL

Fakt ma tylko 173 według informacji stąd a jeszcze lepiej byłoby mu np. w 185cm;)

megan94

No cóż, wzrostu się nie wybiera :D Sam mam 190, a wolałbym właśnie te 185 :D

BachuPOL

To prawda. Choc u faceta wygląda lepiej więcej niż mniej jesli chodzi o wzrost;-)

megan94

Tyczy się też długości prącia.

hitman4334

Nie każdy ma identyczne zdanie.

megan94

Nie każdy, ale Ty i ja - owszem.

hitman4334

Ja?? Moze zbyt pochopnie to stwierdziłeś.

megan94

Nie sądzę, mam ten dar. Z resztą, doskonale rozumiem sytuację, w której się znajdujesz. Owe forum jest miejscem publicznym, każdy ma dostęp do naszych wypowiedzi, więc nic dziwnego, że się wstydzisz przyznać mi rację. Dlatego proponuję porzumiewawczo puściś sobie oczko. ;-)

hitman4334

Nie przyznam Ci racji gdyż nie myślę tymi kategoriami co Ty.
Poza tym blednie sugerujesz iż znasz sytuację i chodzi tu o wstyd.Więc nie licz nawet na oczko.

megan94

;(( !

megan94

Zgadzam się! A już w Sztandze i cash wygląda po prostu idealnie. Dla niego zawsze warto iść do kina.

Izydorcia

tak ale on ma 174 cm wzrostu ;p

megan94

ja tam widzę karakana, który za młodu był niezłym gnojem i jakimś cudem został aktorem

megan94

Jestem jego sobowtórem obciągniesz mi?

użytkownik usunięty
megan94

Umięśniony może jest, ale wyglądem mnie nie powala :p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones