Mark WahlbergI

Mark Robert Michael Wahlberg

7,8
57 899 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mark Wahlberg

(tylko Strach, Włoska robota, Ślepy tor), ale po dzisiejszym obejrzeniu "Zdarzenia" stwierdzam - miernota. Grał na jednym wyrazie twarzy (ktoś powiedział, że chyba nie tak botoks mu wstrzyknęli), z dziwną (eufemizm) intonacją i ogólnie tylko mnie wkurzał cały film. Był taki sztuczny, że chyba Romek-gadająca-lalka jest naturalniejszy. Już w tych filmach co wcześniej widziałam (patrz: pierwszy nawias) nie za bardzo go lubiłam, ale nie wydawał mi się aż taki zły, jednak od dzisiaj dołącza do Freddiego Prinze'a Jr, Charlize Theron i paru innych na mojej liście znienawidzonych aktorów (o ile można ich tak nazwać, nie obrażając naprawdę zdolnych ludzi zajmujących się występowaniem).


PS Fanki i fani - nie próbujcie mnie przekonywać, nie obrażajcie mnie, bo to nic nie zmieni - on się dzięki temu nie nauczy grać :)

użytkownik usunięty
double_w

ja kilka widziałem, trudno się nie zgodzić, w zasadzie wychodzi mu jedynie granie cwaniaków;-) mimo wszystko jest wyrazistą postacią, ma poprostu parcie na szkło

double_w

Lubię Wahlberga, ale masz rację, w "Zdarzeniu" się nie popisał :)
Ogólnie samo "Zdarzenie" jak dla mnie było słabym filmem, chociaż nie powiem, że najgorszym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones