Mark WahlbergI

Mark Robert Michael Wahlberg

7,8
57 866 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mark Wahlberg

Jeśli Mark rzeczywiście zagra z Justinem, to po prostu sie zeszmaci.

Justyna0810

w czym on wystapi z bieberem odpowiedz szybko

dawid10809

Post napisałam 3 miesiące temu i wówczas czytałam o tym news na filmwebie.

dawid10809

http://www.filmweb.pl/news/Justin+Bieber+mistrzem+streetballu+u+boku+Marka+Wahlb erga-72957

John_Shepard

OO właśnie. Dzięki że podrzuciłeś tego linka ;)

Justyna0810

wiem wszyscy sądzicie że Mark + Bieber = Wielka kicha ,ale dajcie mu szanse nie jestem jego fanem ale to że wygląda jak ciota według was to nie znaczy że wszystko zepsuje

dawid10809

Wiesz, ja wole oglądać aktorów w filmach niż marnych piosenkarzy czy niezbyt utalentowane inne wytwory show-biznesu

Justyna0810

szanuje twoje zdanie ale nie oceniaj wszystkiego póki nie zoaczysz całości

dawid10809

Dla mnie producent chce sie zwyczajnie nachapać kasy, to jest oczywiste przy produkcji filmów, ale robiąc to w tak bezczelny sposób zatrudniając Biebera , to dla mnie jest to brak szacunku do widza bo ewidentnie widać, że producent kieruje się tylko chęcią zysku, i wie że do kina tłumnie pójdą miliony nastolatek. Z resztą przeczytaj sobie link- ma to być coś na styl Karate Kid więc chyba nie trzeba oglądać całości żeby wiedzieć że to będzie kolejny gniot dla fanów Biebera, nikogo innego. I masz racje-nie zobacze całości, wystarczy mi nazwisko Biebera który na dodatek nie jest aktorem żeby marnować swój czas na oglądanie go na ekranie.

Justyna0810

dobrego filmu nawet najwieksze beztalencie nie zepsuje

dawid10809

Jeśli miała by to być mała rola epizodyczna-to owszem zgodze się, ale nie pierwszo czy nawet drugoplanowa, poza tym Wahlberg jest dość dobrym aktorem , ale nie wybitnym. Póki co nazwiska ani fabuła nieprzyciągają mnie do ów produkcji.

Justyna0810

wahlberg może być bieber po tym wystepie w csi {jestem w stosunku do niego neutra

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones