Mark WahlbergI

Mark Robert Michael Wahlberg

7,8
57 885 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mark Wahlberg

Według mnie jest bardzo przystojnym aktorem a do tego ma całkiem niezłe ciało :P
teraz już tak nie bardzo bo jest po czterdziestce, ale jak wiadomo w młodości był uznawany
jako jeden z najprzystojniejszych facetów na świecie :)
Jego najlepsze czasy to było między 1990 do 2001.
ale bardzo się zdziwiłam jak poczytałam jego Biografie i dowiedziałam się że nie może być
idealny gdyż sława że tak powiem zaczęła mu odbijać do głowy zadedykował swoją
biografię swojemu penisowi a to nie jest normalne zachowanie, no ale cóż nikt nie jest
idealny.
a tak po za tym uważam że gra świetnie i jest mega utalentowanym aktorem, a głos ma
boski może dla tego że był raperem... co nie zmienia faktu ze jak się go słucha to można
ciarek dostać :)

paradoxalna

Ty też jesteś ładna ;)
Jeśli twój avatar jest prawdziwy oczywiście ;P

użytkownik usunięty
mativandamme

bez przesady...są ładniejsze.. ona jest zwykła

No patrząc na twoje zdjęcie jeśli twój avatar jest prawdziwy to też niezłe z Ciebie ciacho. Zazdrośniku :P

użytkownik usunięty
ttt666

Nwm czy jeates trollem czy cos...
To akurat Jack Nicholson z filmu Lsnienie.., ale skąd taki typ jak ty ma to wiedziec...

Tak jestem trollem co widać na avatarze. I faktycznie nie zauważyłem że Ty to nie Jack Nicholson. Ale skąd mogłeś wiedzieć że to czysty sarkazm z mojej strony, zazdrośniku ;)

użytkownik usunięty
ttt666

Co ty masz z tym zazdrośnikiem? jesteś z deka deklem czy coś>?

paradoxalna

Bosszszsze , ciało już nie takie fajne bo jest po czterdziestce ? Gdyby każdy czterdziestolatek miał takie ciało...

ilaria

Czterdziestolatek to dopiero początek seksapilu dla mężczyzny dziewczyno...Wbij to sobie do głowy...

Annazniebios76

Chyba źle zrozumiałaś mojà wypowiedź. Chodziło o to że facet po czterdziestce też może mieć świetne ciało i wygląd. Bo tego dotyczył temat tego posta .

paradoxalna

Jesteś zbyt młoda by oceniać wartość faceta po 40tce, bo jakby nie patrzeć wtedy ona rośnie w górę - facet staje się naturalny a niekiedy bardziej seksowny niż kiedykolwiek wcześniej... Nalezy patrzeć i oceniać umysłem a nie konwenansami, należy patrzeć jaki jest po prostu a Mark należy do wyjątków bez żadnych uszczypliwości... Pozdrawiam.

Annazniebios76

Hehe dobre, tak to sobie tłumaczcie ;) Obecny Marky Mark to już nie to samo co w reklamach majtek Kalvina Kleina niestety :(

paradoxalna

on jest cudowny! a im bardziej starszy tym bardziej seksowny , szczerze mówiąc za czasów modelingu nie podobał mi się wcale, a teraz to prawdziwe ciacho :)

paradoxalna

Chyba naprawdę musi być przystojny i mieć w sobie to coś. Ostatnio obejrzałem "Planetę małp" z nim w roli głównej i byłem naocznym świadkiem jak jego postać stała się obiektem zaciętych walk kobiet dwóch gatunków : człowieka i małpy. Trochę przesadziłem z tą walką. To była rywalizacja na miny, fochy i skradzione pocałunki a krew nie tryskała na prawo i lewo. Tak czy inaczej Mark nie odpuści żadnej kobiecie ani tej ludzkiej ani małpiej. Prawdziwy samiec alfa. Vladimir przykro mi. Czołem

paradoxalna

dziewczynko ile ty mas zlat 15, Mark moze i ma 40 ale wyglada na 30, cialo ma lepsze od wiekszosci 20-latkow

3xOG

to ten typ faceta im starszy tym lepszy jak wino:) zdecydowanie malo takich kolesi !!!

paradoxalna

Wiek to tylko liczba. Znam gościa, który ma 50 lat a wygląda bardzo dobrze :)

paradoxalna

Żeby nie było. Trenujemy z kumplami z nim na siłce, stąd go znamy ;d

paradoxalna

jego najlepsze czasy 1990-2000? LOL! jego najlepsze czasy to wlasnie teraz, mniej wiecej od 2005, snajper, wloska robota, 2guns, sztanga i cash, to sa wlasnie jego czasy!

Sutaku

Zgadzam się... a śledzę jego karierę od początku (czyli od kariery muzycznej New Kids..., Marky Mark). Teraz jest na szczycie! :) Kiedyś uważany był za niezłe ciacho, ale teraz... oj tak - jest naprawdę pociągający :D .....On jest jak Bruce Willis i wino - im starszy tym lepszy ;) ......podsumowując - życzę mu samych sukcesów, bo spoko z niego gość ;)

magda_k_1985

w New Kids śpiewał jego brat Donnie

użytkownik usunięty
paradoxalna

pustaku.. nadal ma rewelacyjne ciało... beka z cb

paradoxalna

Hot aktor

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones