Mark WahlbergI

Mark Robert Michael Wahlberg

7,8
57 942 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mark Wahlberg

Jak kurdupel ,który nie umie grać ,ani nawet nie ma wyglądu mógł zrobić karierę w hollywood? Chyba ma genialnego agenta.

tomekjestem1

zazdrośćisz mu baranie pewnie jestes wylamem z gry ktoremu nic niepasi film super!!!!!!!!!!!!!!

tomekjestem1

Odkąd to facet zna się na męskiej urodzie?:P Co do wyglądu to facet był kiedyś modelem,więc widocznie nie jest tak paskudny,jak piszesz.Niestety gra aktorka ogranicza się do robienia zmarszczki na czole.Poza tym jak dla mnie jest mało autentyczny w swoich rolach.

użytkownik usunięty
Tofikowa

Kolejny widze zakompleksiony dupek na tym portalu.Skoro nawet go nie znasz,to czemu oceniasz jakim jest człowiekiem?Szkoda słow na takiego złamasa i ciotę jak ty.Porażka
Washguru :D

tomekjestem1

To jeden z najprzystojniejszych aktorów Hollywood :] Grrrr ciacho :)

Nikratka

poprawka - to JEST najprzystojniejszy aktor Hollywood:). Wygląda jak prawdziwy facet a nie wiotka popiedóła. A że gra mu wychodzi średnio, no cóż - nie jest sam, toteż nie dostaje ról myślicieli, filozofów i hamletów, tylko przeważnie gra w filmach akcji, gdzie jego umiejętności aktorskie w zupełności wystarczają. A z kolei w "jak być sobą" uważam, że zagrał bardzo fajnie, akurat rola mu pasowała, więc źle z nim nie jest, no i do tego te bicepsy i klata :):P

alko38

nie będę oceniać jego wyglądu ale nie uważam go a złego aktora ;) przynajmniej nie na podstawie filmów w których go wdziałam :] poza tym faktycznie mówi się, że jego agent jest jednym z najlepszych ;) zresztą jak ktoś kto jest pierwowzorem postaci takiej jak ari gold może nie być dobry? ;DD ari to mistrz xD

tomekjestem1

http://www.youtube.com/watch?v=sl1wT-956sM&feature=related
ja nie mogę z tego :D

RYAN_RAYBURN

a " nostalgia anioła" , tam tez zagral beznadziejnie? fakt faktem, przez lata byl obsadzany w rolach twardzieli, filmach akcji, filmach kasowych. ale to nie oznacza ze jestem z drewna zrobiony. nie mowie, ze gra jak depp czy caine ale czasem trzeba dobrze napisanej roli i umiejetnego rezysera zeby wydobyc z aktora to '; cos'. jak juz wspomnialam, niech wszyscy Ci ktorzy sie w niego wyśmiewaja, zobacza prześwietny film " nostalgia anioła". moze choc odrobine zmienia zdanie.

gosiukukuk

mialo byc : jest a nie jestem*

gosiukukuk

W Nostalgii Anioła był świetny ;). Jego ogólnej gry aktorskiej nie oceniam bo widziałam go tylko w 3 filmach z czego w jednym go nie pamiętam (taa, Planeta Małp kiedy ja to oglądałam?).
No i jest bardzo przystojny, chyba się skuszę na obejrzenie Nocnej Randki żeby pooglądać jego klatę ^^.
Ej a ile on ma wzrostu? Jakoś nie zauważyłam żeby był niski.

Safana

173 - tak piszą w ciekawostkach. :)

ms_Glizda

ja ogladalem nostalgie aniola i tam wahlberg byl taki jak zawsze, czyli beznadziejny. do konca zycia bedzie gral jedna mina? bo to juz dawno stalo sie nudne. nie oceniam jego urody, bo mnie ona nie interesuje, po prostu jest strasznie przecietnym aktorem, dalem mu wiec 1/10. moja opinia, mam do niej prawo.

Safana

widzę że nie tylko ja jestem fanka jego klaty:D uwielbiam go...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones