Mark WahlbergI

Mark Robert Michael Wahlberg

7,8
57 899 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mark Wahlberg

średnia ocena 6,6.

użytkownik usunięty

a u was?

8.1 z 6 filmów.
Mark Wahlberg to mój jeden z ulubionych aktorów. Ostatnio obejrzałem Teda(2012), nie spodziewałem się, że Marky Mark dobrze wypadnie w roli komediowej. Zaskoczył mnie pozytywnie :)

użytkownik usunięty
Patruell

Tak, w tedzie mark zagral dobrze ale film byl glupi. Po prostu takie okreslenie do niego najbardziej pasuje.

sądzę, że przesadzasz.. Ja Teda oceniłem na 7.. końcówka słaba, ale były momenty, które mnie rozwaliły ze śmiechu :)

użytkownik usunięty
Patruell

Owszem bylo pare smiesznych momentow ale po gadajacym misku spodziewalam sie czegos duzo lepszego.

właśnie dzisiaj będę oglądał Fightera.. Zobaczymy, jak Marky się spiszę. Sylwetkę to ma udaną :)

użytkownik usunięty
Patruell

Napisz jak obejrzysz:)

no więc obejrzałem :)
Sam film może Ci nie przypaść do gustu, chyba że lubisz boks ;P. Ale warto obejrzeć, zwłaszcza dla Christiana Bale'a, który moim zdaniem przyćmił trochę Marka Wahlbarga w tej produkcji.
Ogólnie film oceniłem na 8... Więc polecam, jak się zdecydujesz, chciałbym poznać Twoje zdanie :)
Pozdrawiam

użytkownik usunięty
Patruell

Byc moze obejrze choc nie lubie boksu:) ale dla marka wahlberga chetnie.

Patruell

"przyćmił trochę"? Rozwalił go w proch i pył, że nie było co zbierać, genialna rola i Oscar, Wahlberg zły nie był, ale przy Bale'u, to jak Maluch przy Porsche
a co do Fightera, to mało boksu jest w tym filmie, głównie to dramat więc oglądaj superola1

użytkownik usunięty

obejrzałeś: 8 tytułów
średnia ocena: 7,1

Obejrzałam 20 tytułów! Średnia 10/10 !!

użytkownik usunięty
paradoxalna

Fanka?

Haha... No ^^ świetny jest :)

użytkownik usunięty
paradoxalna

Tak trzymaj:p

Ok masz moje słowo :)
Ja mu raczej ni odpuszczę

użytkownik usunięty
paradoxalna

A jak :p zgadzam sie z tym ze mark jest swietny.

No bi jak tu się można nie zgadzać i po dzisiejszym dniu mogę napisać że obejrzałam 21 filmów i średnia dalej 10/10 ^^

8.2 z 9 filmów

polecam ''Jak przeżyć w Nowym Jorku'' !

Patruell

jeden z najgorszy aktorów współczesnego kina. bezbarwny, bez wyrazu, beznadziejne role.

użytkownik usunięty
Patruell

zajebisty film. według mnie lepszego nie ma.^^

młody Mark jaką miał łapę :D Ogólnie świetnie dobrana rola, ale wg mnie Leo trochę przyciemnił Marka ;)

użytkownik usunięty
Patruell

dla mnie mogłaby to być oscarowa rola leo:)

7 filmów, 8.7

10 filmów
ocena: 8,2

obejrzałeś: 11 tytułów
średnia ocena: 6,4

Mark to taki dziwny aktor.Z jednej strony widać po nim ze nie ma warsztatu (nie zebym ja mial) chodż nie kuleje, a z drugiej dobiera dobre filmy i dobrze w nich gra ,jest przekonujacy.

obejrzałeś: 13 tytułów

średnia ocena: 7,8

cheandler1111 - to prawda zdarza mu się źle dobrać film, ale z drugiej strony zajebiście, że stara się odnaleźć w każdej roli. Nie jest zapuszkowany tak jak np. statham.

u mnie jak na razie 8,4.

solidna 8. ja tam lubię tego aktora. a opinie 'ekspertów' są raczej niezbyt pochlebne.

ewej

Sam Mark ma u mnie mocne 8 ... uwielbiam go ale do wybitnych aktorow nie zaliczam :) Mam ocenionych 13 tytulow i srednia wychodzi 7,3 ... nie wiem jak jego starsze filmy, musze przejrzec, moze cos widzialem a o tym nie wiem :)

użytkownik usunięty

Obejrzałem: 18 tytułów
Średnia ocena: 5,9

5 filmów 7.4

15 tytułów 8.2

Pikasia

Jakie waszym zdaniem były trzy najlepsze filmy z jego udziałem ?
Mi najbardziej spodobały się : strzelec , czterej bracia , fighter .

Gonzalo77

strach , fighter , przetrwać w nowym jorku, infiltracja , strzelec (wiem ,że to więcej niż 3 :D )

Pikasia

Gdybym miał wybierać więcej niż trzy filmy to wybrałbym jeszcze : przetrwać w nowym jorku, Vince niepokonany i gwiazda rocka :D

Gonzalo77

vince'a nie obejrzałam do końca xd

Pikasia

Mnie wciągnął od początku do końca :) Jeden z moich ulubionych jeżeli chodzi o futbol amerykański i postać Marka Wahlberg'a :D

10 tytułów 7.4

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones