PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680342}

Ted 2

6,2 113 864
oceny
6,2 10 1 113864
4,1 11
ocen krytyków
Ted 2
powrót do forum filmu Ted 2

2albo 3 razy popłakałem się ze śmiechu .

ocenił(a) film na 10
beloved1

zgadzam sie porządna beka!

beloved1

warto tylko te reklamy.....na youtube obejrzysz jedna reklame i mozesz ogladac film a w kinie placisz i pol godziny je ogladasz.... na dodatek są coraz dziwniejsze ;p Teraz widziałem jakiegoś mikołaja z hashtagiem czekam na listy czy cos takiego i nic wiecej nie powiedzieli o co chodzi. coca cola pewnie ale to dziwne... ;p

beloved1

50 groszy bym nie wydał. Amerykańskie komedie to ścierwa.

Andrzejek324

No cóż... Ani pierwsza część mnie nie urzekła, ani druga... Przynajmniej właśnie pooglądałam sobie reklamy :P Mikołaj na plaży wymiatał! :D

Indyferentyzm

A no właśnie, o co biega z tym Mikołajem? Bo i plakaty takie widziałam! :D

Yellow23

Dowiedziałam się właśnie, że to konkurs na instagramie związany z drugą częścią Listów do M. Wygoogluj #czekamnalisty :)

ocenił(a) film na 10
Andrzejek324

za to polskie komedie są w deche pierdoły romantyczne idz wku. ludzi gdzie ingdziej

tyskacz87

Amerykańskie ścierwa nigdy nie doruwnają polskim komediom. Nawet KAc Wawa przy każdej amerykańskiej komedii to film wszechczasów.

ocenił(a) film na 6
Andrzejek324

*dorównują
Nie dziękuj ;)

ocenił(a) film na 6
Bartosz3039

*dorównają

Bartosz3039

Óje się nie kreskuje. Pisze się doruwnuje więc amerykańskie nie doruwnują. Wszystko jest w porządku.

ocenił(a) film na 6
Andrzejek324

Powiedz, że żartujesz. Żartujesz prawda?! Nie zakreskowałem "uje", a przed "w" zazwyczaj jest "ó". Musisz się jeszcze wiele nauczyć.
http://sjp.pl/dor%C3%B3wna%C4%87

Bartosz3039

Widac miałem jakiś marnych nauczycieli w szkole bo całe życie mnie uczono, że pisze się doruwnać i doruwnuje. Do tej pory jestem w szoku, że jest inaczej, aż musiałem sięgnąć po słownik ortograficzny.

ocenił(a) film na 6
Andrzejek324

Rozumiem, nie osądzam ;)

Andrzejek324

Legia k****!

cruzo_Alex7

Lechia Gdańsk- Kurvva szajs !!!

Andrzejek324

Żartuje oczywiście z tym okrzykiem, chyba w końcu będzie Liga Mistrzów w Warszawie w tym roku, a do tego potężne pieniądze, które przybliżą Legię do solidnych europejskich marek. Powodzenia z Dundalk! Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
beloved1

ja wydałam 12 zł w Heliosie i też nie żałuję :D

ocenił(a) film na 8
Miska84

Mnie bilet też kosztował tylko 12zł :))) z powodu tanich wtorków w Heliosie i uśmiałem się po pachy!:>jak najbardziej polecam dwójkę jak i zarówno jedynkę!

ocenił(a) film na 3
beloved1

z czego ? z jakiej sceny? mis zrobił salto? czy spalił palto? smutny film :(

elosidzej

spalił palto ?? niezłe ;))

ocenił(a) film na 3
clavier

thx

ocenił(a) film na 7
beloved1

Bez przesady :D 10 za ten film to przesada :) ja nie mówię, że się przy nim nie bawiłem dobrze ale też jakiś super nie jest fabuła średnio mnie wciągnęła ale ma ciekawe momenty i myślę, że warto obejrzeć.

ocenił(a) film na 2
beloved1

Beznadziejna komedia, której humor kręci się wokół majtek i ćpania - typowa amerykańska komedia dla idiotów.

ocenił(a) film na 10
agvis

znazał sie pie... członek elyty humoru klasycznego

beloved1

Wow, przez 2h filmu zaśmiałeś się 3 razy, czyli śmiałeś się co 40 minut, jakoś tym wpisem mnie nie zachęciłeś, z resztą jak ma być taki jak jedynka, to podziękuje.

kicper25

Polecam jeszcze raz przeczytać post ;)

filmowy_laufer

Przeczytałem, no i co w związku z tym ?

kicper25

Może jeszcze raz? ;>

Popłakać się ze śmiechu a zaśmiać to dwie inne sprawy ;)

filmowy_laufer

Oczywiście, że dwie inne rzeczy, a spójrz w górę, ile razy zaśmiał się na filmie, bo z tego co ja widzę to 0, z resztą jak jest dobra komedia, to człowiek przez cały film płaczę ze śmiechu i musi iść po parę razy do kina, żeby usłyszeć wszystko w filmie, kiedy cała sala płacze ze śmiechu, tak jak np. na: "Weekendzie u Berniego" czy na "Kilerze".

kicper25

To, że nie napisał, że sie nie śmiał to nie znaczy, że w ogóle się nie śmiał.

filmowy_laufer

Ale również nie znaczy, że się w ogóle śmiał.

kicper25

A gdy się ktoś popłakał ze śmiechu, to się nie smiał? Tak dyskusja prowadzi donikąd -.-

filmowy_laufer

Czyli wracamy do tego co napisałem powyżej, popłakał się 3 razy podczas całego filmu, dziękuje i pozdrawiam.

kicper25

Ta dyskusja nie istniałaby gdybyś napisał tak jak teraz ;)

filmowy_laufer

To po co ją zacząłeś ?

beloved1

Grubo, ja dałem 12 zł xd

ocenił(a) film na 2
beloved1

Nie warto tracić czasu, od strony technicznej film na poziomie "Bitwy pod Wiedniem". Sporo product placementu od Hasbro przez Comic Con do Chryslera. Scenariusz pisany "na kolanie", żarty ograne i nudne, tego reżysera i scenarzystę stać na więcej ale goni za kasą i tworzy taki syf pod publikę,. Założę się że po zmontowaniu nawet tego filmu nie oglądał.

beloved1

tak naprawdę nie umiem zrozumieć humoru tego filmu. Dla mnie film był nudny, bo: ten humor/ żart nie miał sensu. Był głupkowaty i może ta głupkowatość się ludziom podoba. Dla mnie ciekawszy jest "sensowny humor":) Jeśli ktoś lubi Ala Bundy'ego to powinien się nie rozczarować. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 3
beloved1

Wg mnie nie warto wydawać 270 milionów złotych na wyprodukowanie takiego odmóżdżającego amerykańskiego gówna. Lepiej dać na wodę, leki i jedzenie dzieciom w Afryce. 270 milionów złotych poszło w nicość... Nikomu to nie pomogło. I tak każdego dnia... kręci się filmy za fortunę PO NIC

ocenił(a) film na 8
Korekta

Nie poszło w nicość. Ja (myślę, że paru innych ludzi też) się bardzo dobrze bawiłem przez jakieś 2 godziny.

Korekta

Podejrzewam że film zrobiony za prywatne pieniądze, prywatnego producenta, jeżeli możemy mówić o prywatnych pieniądzach pochodzących z koncernów, bo Universal Pictures to nic innego jak część koncernu Comcast. No ale na pewno pieniędzy tych nie wyrwano żadnym organizacjom charytatywnym, więc jeżeli tobie nikt do portfela nie zagląda, to myślę że nie uprzejmością jest, mówić komuś co ma robić ze swoimi pieniędzmi, nawet jeżeli ten ktoś ma MILIARDY dolców na koncie.

ocenił(a) film na 9
beloved1

Ja w takich momentach lubię być tym przed kompem, bo jest mozliwośc zrobienia małego replay, a nie powiem, musiałem kilka zrobić;D
Np z tą palcówką i gitarą ;D mistrzowskie niektóre sceny:D

ocenił(a) film na 4
beloved1

jak k*rwa ludzie mogą dawać temu 10.
10 to jest ocena dla hitów wszechczasów, największych klasyków, a ludzie takiemu chłamowi zawyżają średnią.

ocenił(a) film na 10
Siguardo

no przecież to klasyk i hit wszech czasów !!!! :) :)
...ale chyba nie dla Ciebie ... frustracja i i brak miłości może Cie doprowadzić do depresji uważaj to pierwszy krok ...;)

ocenił(a) film na 4
beloved1

na brak miłości nie narzekam, cieszę się byciem w ponad 3-letnim związku ale dziekuję za troskę, hit wszechczasów? Litości.

beloved1

Nie chce mieć nic wspólnego z ludźmi, których ten film śmieszył. Nadajecie się tylko do kamieniołomu albo na plantacje bawełny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones