PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=808971}

Rodzina od zaraz

Instant Family
7,2 35 764
oceny
7,2 10 1 35764
7,0 4
oceny krytyków
Rodzina od zaraz
powrót do forum filmu Rodzina od zaraz

Z początku nie podobało mi się jak pokazany jest przebieg adopcji gdzie rodzice mogą sobie wybrać dziecko jakie są i jakie im
odpowiada czy wysokie czy niskie blond ciemne włosy orgaznizowane jakieś pikniki by wybrać sobie dziecko .Ale jak większosć
dzieciaków ma trafić na dobry dom można to zrozumieć ,chociaż ja to tego semptycznie podchodzę . I tak nasi bohaterowie w swoim
po ukladanym życiu zaciało im się życie niewiedzieli co się w pakują wybierajać sobie dwójke nastolatków z małą dziewczynką .Każdy
ze swoim problemami z najwięcej kłopotów sprawiała dziewczyna .Co jej zachowanie mnie drażniło .Można zrozumieć że dziewczyna wraz
z rodzieństwem znowu chce być u boku mamy .Przez to przystwarza problemy nie dając sobie im szansy spróbowania chociaż wiadomo ,że
zachowanie to spowodowane jest jej sytuacją życiową i trzeba to zrozumieć to przełonił skurę za jej zachowanie Po co wini byli
rodzice zastępczy którzy chceli dać to czego nie miała . Film to próba zrozemienia stawia czołom nowym wyzwaniom a że oglądamy
komedię to problemy bardziej komediowe niż głeboko życiowe .Pozytywne kino Małzeństwo które uczy się być rodzicami i to od postaw
i dzieci które uczą się miłosci i co jest rodzinna 7/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones