PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=808971}

Rodzina od zaraz

Instant Family
7,2 35 682
oceny
7,2 10 1 35682
7,3 3
oceny krytyków
Rodzina od zaraz
powrót do forum filmu Rodzina od zaraz

Dla mnie nie do przyjęcia. Czy to już koniec ery filmów, w których nie występują sympatyczni homoseksualiści. Ale z pozytywów to ogromny plus za babcię..

ocenił(a) film na 8
makr

I to zaważyło na odbiorze całego filmu i wpłynęło na tak niska ocenę. Przykre.

ocenił(a) film na 2
kinia76

niestety :(

ocenił(a) film na 9
makr

To akurat nie wymysł tylko historia z prawdziwego zdarzenia nawet w trakcie napisów jest pokazane zdjęcie. ;)

ocenił(a) film na 2
Adrian_Kurzeja

tym bardziej smutne

ocenił(a) film na 8
makr

Przykre istotnie, ze wciaz w XXI wieku sa ludzie rodem ze sredniowiecza :(

ocenił(a) film na 2
sobanek

a co ci się nie podoba w średniowieczu?

ocenił(a) film na 8
makr

prymityw...

ocenił(a) film na 2
sobanek

czyli co było nie tak w średniowieczu według ciebie?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 2
sobanek

widzę, że masz bardzo ograniczone spektrum wypowiedzi. Właśnie tacy ludzie, jak ty - prości, posiadający szeroką wiedzę z Wikipedii, odbierający świat bez głębszej refleksji - to najlepszy grunt dla homo-propagandy. Ja uważam, że homoseksualiści nie powinni mieć prawa do adopcji dzieci i chcę żyć w kraju, gdzie jest to zakazane. Nie sądzę, że jesteś homoseksualistą, ale jeśli jesteś, to cię nie oceniam, ani nie nazywam prymitywem. I dalej nie wiem, co, według ciebie, było nie tak w średniowieczu..

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 2
sobanek

Temat jest szeroki, ale generalnie jestem za zachowaniem prawa dziecka do posiadania rodziców o odmiennej płci. Natomiast prawo gejów i lesbijek do adopcji nie może być traktowane ponad prawa dziecka. Dziecko jest słabsze od dorosłych i jego prawa należy bardziej chronić.

ocenił(a) film na 6
makr

Możesz przytoczyć kilka argumentów, dlaczego osoby tej samej płci nie powinny adoptować dzieci? Bo szczerze to nie rozumiem osób, które są przeciwko. Dla mnie to logiczne, że dziecku będzie lepiej z rodzicami bez względu na ich płeć niż w domu dziecka.

ocenił(a) film na 2
szugal_ski

czytaj powyżej. Chodzi przede wszystkim o naturalne prawo dzieci do posiadania rodziców odmiennej płci. To prawo jest wyższe niż prawo gejów do posiadania dzieci, ponieważ pochodzi z natury

ocenił(a) film na 6
makr

Wiadomo, że natury nie da się oszukać, ale przecież są też ludzie bezpłodni co też wynika z natury, ale czy to oznacza że ci ludzie byliby gorszymi rodzicami?
Poza tym wiesz, adopcja dzieci to często rozwiązanie dla osób takich właśnie, którzy z jakichś powodów nie mogą mieć naturalnie dzieci. Zastanów się co powinno być priorytetem. Wyznaczanie posiadania dzieci tym co mają "naturalne prawo" czy tym, którzy te dzieci dobrze je wychowają.

szugal_ski

A no i nie ma takiego prawa, osoby biseksualne wychowują na przykład w związkach homoseksualnych swoje dzieci

sobanek

Kazde dziecko potrzebuje matki a nie dwoch "tatusiow" ja bylam wychowywana przez ojca i zawsze brakowalo mi mamy takze tak dziecko powinno miec i ojca i matke dziecko potrzebuje matczynej i ojcowskiej milosci a parom homoseksualnym polecam adoptowanie psa lub kota

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
sobanek

Sluchaj to ze marzysz wychowac dziecko z drugim facetem to nie znaczy ze kazdy tak chce i to aprobuje i nie tlumacz sie ze nie jestes homoselsualny bo az bije to z twoich wypowiedzi wiec wyjezdzaj i adoptuj z innym facetem ale sorry w tym kraju raczej jeates ograniczony ma szczescie

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
xatt1975

blysnales PRAWAKU :D

ocenił(a) film na 7
makr

w takim razie polecam "Ideal home" z Paulem Ruddem. Ta sama historia tylko bez homosiów

ocenił(a) film na 7
makr

Również drażni mnie wszędobylska poprawność polityczna w filmach i propagowanie na każdym kroku homoseksualizmu, ale ten drobny wątek nie może wpłynąć aż tak znacząco na ocenę filmu. Tym bardziej, że film opary jest na autentycznych wydarzeniach, a owy wątek nie jest przewodni.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
makr

I bardzo dobrze, pary homoseksualne powinny miec takie same prawa jak heteroseksualne a dla dziecka najlepszym jest mieć dwójkę kochających je i siebie rodziców będących wstanie się nimi dobrze opiekować bez żadnej różnicy jakiej płci są ci rodzice, każdy i tak ma taką orientację z jaką się rodzi i każda jest tak samo normalna.

ocenił(a) film na 2
LenaEvaMad

absurd

ocenił(a) film na 7
makr

Wasza dwojka id*tów zdajecie sobie sprawe z tego, ze badania (nie dzisiejsze, tylko juz wieloletnie) pokazuja, ze pary homoseksualne moga normalnie wychowywac dzieci i nie ma to wplywu na ich dalszy rozwoj? I ze na swiecie jest tysiace par tej samej plci wychowujacych dzieci? O ktorych wy nawet nie wiecie. I co teraz? Masz bol 4 liter z tego powodu?

ocenił(a) film na 7
Damiann17

O widze, ze komentarz wstawiony 5 lat temu. Moze sie zmienilo cos w waszym ograniczonym mysleniu.

ocenił(a) film na 7
Damiann17

Kto i kiedy przeprowadzał te badania? Na czym polegały i jakie były ich wyniki? Chętnie się dowiem co to za "naukowcy".

ocenił(a) film na 7
Volfram

To ze jestes czemus przeciwny nie znaczy, ze jest to nieprawdziwe. Mysle, ze spokojnie znajdziesz te informacje w internecie, ja te ksiazke czytalem chyba powyzej 7 lat temu. Badania byly przeprowadzone wsrod rodzin tej samej plci i przeciwnej plci wychowujacych dzieci roznej plci. Posiadanie dwojki ojcow, matek czy rodzicow przeciwnej plci nie mialo wplywu na psychike dzieci czy ich pozniejsza orientacje seksualna.

ocenił(a) film na 7
Damiann17

Ja czytałem kiedyś "Koziołka Matołka", i nadal nie widziałem kozła chodzącego z tobołkiem i czerwonych portkach.

Damiann17

Ja bym tu dodała jeden argument. Sporo dzieci jest wychowywanych przez mame i babcie. Samotne matki często wspierają się swoimi mamami. Zatem mamy wychowanie bez dwoje opiekunów tej samej płci ;) I jest to dość powszechne.

ocenił(a) film na 7
LenaEvaMad

Co za brednie...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
makr

To może lepiej zróbmy wątek z heteroseksualnymi małżeństwami gdzie finalnie te dzieci trafiają do patologicznej rodziny w której się znęca nad tymi dziećmi a jednocześnie bierze na te dzieci pieniądze z budżetu państwa

ocenił(a) film na 7
makr

Film bardzo dobry, śmieszny i wzruszający. Ale mi też ten wątek chorych na homoseksualizm adoptujących dzieci przeszkadzał. Bezmyślna propaganda szkodliwej głupoty. Dzieci to nie zabawki, żeby nimi uszczęśliwiać chorych psychicznie popaprańców. Ale aż tak radykalnie mu za to oceny nie zaniżę -1 pkt.

ocenił(a) film na 7
grd1

Chorzy psychicznie sa ci twierdzacy, ze homoseksualizm jest choroba. ;)

ocenił(a) film na 7
Damiann17

Jest tak samo normalny jak zoofilia czy kazirodztwo.

ocenił(a) film na 7
grd1

Jestes pier* idi+tą. Powinienes isc sie leczyc.

ocenił(a) film na 7
Damiann17

Widzę, że prawda zabolała.

ocenił(a) film na 7
grd1

Prawda? To ze porownujesz mnie do zoofilow?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones